ONLINE Eğitim

ONLINE EĞİTİM;

     Online derslerimiz, Antalya'da bulunan kursumuza ulaşamayan veya zaman sıkıntısı nedeniyle kursa gelip gidemeyen öğrencilerimiz için tasarlanmıştır. Dünya'nın her yerinden, Skype araması yapmaya yetecek hızda ve güçte internet bağlantınız olduğu sürece bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Peki Online eğitim nasıl işler?

     Lara bölgesindeki dil merkezimiz açıldığından beri 2 yılı aşkın bir süredir bilgisayarlı eğitim vermekteyiz. Öğrencilerimiz kendi masalarında bulunan bilgisayarlardan, öğretmenimizin yazma tableti kullanarak yazdığı her şeyi izleyebilmektedir. Ayrıca bu yazılanlar bilgisayara kaydedilmekte, dersin sonunda, dersin videosu ile beraber öğrencinin bildirmiş olduğu mail hesabına gönderilmektedir. Dolayısıyla öğrencilerimiz derste not almakla zaman kaybetmemiş olurlar ve daha sonra tekrarlarını yaparken dersin videosunu tekrar tekrar izleyerek en yüksek verimi alırlar. 

     Online eğitimde de aynı yöntemleri takip etmekteyiz; buradaki tek fark, öğrencilerimiz sınıftaki bilgisayarlar yerine evlerindeki ya da iş yerlerindeki bilgisayarlarından bağlanarak derse katılabilmektedirler. Bu durum öğrencilerimize hem maddi açıdan hem de zaman açısından fayda sağlamaktadır.

     Platform olarak Skype'ın tercih edilme sebebi ise hem ücretsiz bir uygulama olması hem de bağlantı hızı açısından en yüksek performansı vermesidir. Yani öğrenci dersleri takip etmek için hiçbir ekstra ücret ödemek zorunda kalmaz.

    Daha önce Türkiye'nin birçok şehriyle yapılan derslerde sıkıntısız bir şekilde işleyen sistem, son 1 yıl içinde Avusturya, Azerbaycan, Fas ve Almanya'dan katılan öğrencilerimize de hizmet vermemizi sağlamıştır. Yani dünyanın neresinde olursanız olun bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

    Daha ayrıntılı bilgi için arayıp randevu alabilir, öğretmenimizle yapacağınız ücretsiz seviye tespit görüşmesinde sistemin performansını ve verimliliğini test edebilirsiniz.