Üniversite Hazırlık Atlama

Hazırlık Atlama Programları;

   
         Hazırlık atlama programlarımız, adayın gideceği üniversitenin uyguladığı sınava göre çeşitlilik göstermektedir. Her üniversitenin kendine has bir hazırlık atlama sınavı uygulama şekli vardır. Bunun yanı sıra bazı üniversiteler YDS, TOEFL, IELTS gibi sınavlarda alınan dereceleri de kabul etmektedir. 

         Üniversite hazırlık atlama sınavları Antalya için Akdeniz Üniversitesi’nin uyguladığı çoktan seçmeli sınav sisteminden, Bilkent Üniversitesi’nde uygulanan ve dili kullanmadaki 4 beceriyi ölçen COPE sınavına kadar birçok çeşitlilik gösterebilir.

         Bilgisayarlı sınıflarımızda uyguladığımız hazırlık atlama programlarımızla, adayın katılacağı sınav tekniğinde uzman hocalarımız eşliğinde etkili ve hızlı bir öğrenme sağlayabilmekteyiz. Ayrıca ders sonunda mail adresinize gönderilen o günkü dersin videosu ile tekrar çalışmalarınızda en yüksek verimi sağlıyoruz. Antalya'nın Lara bölgesinde bulunan kursumuza ulaşım sorunu bulunan öğrencilerimiz için Online Eğitim hizmeti de vermekteyiz. 

         Üniversite hazırlık atlama programlarımızla ilgili ayrıntılı bilgi için, randevu alıp öğretmenimizle görüşmenizi tavsiye ederiz.